Committee's

Audit Committee

01 January 2010 - onwards
Fixed
All
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Members

PartyNameRoleMembership Dates
Labour
Councillor Sean Chaytor Member 16/05/2019 - current
Labour
Councillor Julia Conner Deputy Chair 20/05/2021 - current
Labour and Co-Operative
Councillor Haroldo Herrera-Richmond MA Member 21/07/2016 - current
Liberal Democrats
Councillor Mark Ieronimo Member 20/05/2021 - current
Liberal Democrats
Councillor David McCobb Member 20/05/2021 - current
Liberal Democrats
Councillor Chris Randall Member 20/06/2019 - current
Liberal Democrats
Councillor Christine Randall Member 17/05/2018 - current
Labour
Councillor Gary Douglas Wareing MBA (Open) Member 17/05/2018 - current
Vacancy  
Vacancy  

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information

Explore